Jakie są skuteczne zabiegi na cellulit?

Cellulit to podstępny wróg. Atakuje znienacka, nie oszczędzając ani otyłych, ani szczupłych kobiet. Nie liczy się dla niego wiek, a nawet styl życia. Jak go pokonać? Reklamy telewizyjne zachęcają do stosowania coraz to wymyślniejszych kremów i preparatów. Czy jednak, są one skuteczne? No cóż, choć dzisiejsza kosmetyka oferuje szereg możliwości to jednak nie można spodziewać się po niej wielkich sukcesów. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku zabiegów na cellulit. W Poznaniu jest wiele gabinetów kosmetycznych oferujących skuteczne i co ważne bezpieczne usługi, które raz na zawsze pozwolą uporać się z tym nieestetycznie wyglądającym problemem…

Skuteczna diagnoza jako klucz do sukcesu

W pierwszej kolejności należy uświadomić sobie, że to, co przyniosło poprawę u przyjaciółki, wcale nie musi być dobre dla nas. Cellulit bowiem to problem, u którego podstawy leży niewłaściwe funkcjonowanie organizmu. Dlatego często jest tak, że walka ze skórką pomarańczową trwa latami, bez widocznych efektów. Sęk w tym, że wiele pań niewłaściwie się za niego zabiera. Sięgając po profesjonalne zabiegi na cellulit w Poznaniu, jakie w swojej ofercie posiada m.in. klinika od.NOVA, możemy być pewni nie tylko co do ich skuteczności, ale przede wszystkim szybkości działania.

Karboksyterapia

Skuteczną bronią w walce z cellulitem jest karboksyterapia. Zabieg cieszy się wszechstronnym działaniem. Niszczy bowiem komórki tłuszczowe, które ulegają rozpadowi, a następnie dzięki układowi limfatycznemu, usuwa je z organizmu. Ponadto, wzmacnia naczynia krwionośne, co wywiera nieoceniony wpływ na funkcjonowanie limfy. Karboksyterapia jest zabiegiem na cellulit w Poznaniu, który likwiduje nieestetyczne zmiany na skórze, ale również zagęszcza ją. Polega na podskórnym i śródskórnym podaniu dwutlenku węgla, przy użyciu cienkiej igły. Co ważne, metoda jest nieinwazyjna i można ją wykonać o każdej porze roku.

Cellu Contour

Jakie jeszcze są zabiegi na cellulit? W Poznaniu dużą popularnością cieszy się Cellu Contour, czyli zabieg mający na celu tworzenie nowych i usuwanie istniejących komórek tłuszczowych, wzrost elastyczności i jędrności tkanek, a także odżywienie i zregenerowanie skóry. Ceniony za uniwersalność, albowiem może być wykonywany u wszystkich pań, niezależnie od rodzaju cellulitu, z którym się zmagają.

Masaż Udvartana

Z jednej strony regeneruje i relaksuje, z drugiej zaś oczyszcza i modeluje sylwetkę. O czym mowa? Oczywiście o masażu Udvartana, który jest kolejnym, równie skutecznym zabiegiemna cellulit w Poznaniu. Pobudza przemianę materii, polepsza funkcjonowanie układu krążenia, a także zmniejsza napięcie mięśniowe. Ponadto, odżywia skórę i przyspiesza usuwanie toksyn.

Redakcja pieknieje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *