Trendy na wiosnę 2020 – porady

Wiosna w 2020 roku będzie na pewno dla niejednego z nas długo zapamiętanym czasem. Mimo tego, że zdecydowana większość z nas pozostaje w domach to warto zainteresować się tematem trendów tej pory. Próżno nam będzie jednak szukać inspiracji na ulicach miast. Mimo to świetnym do tego będzie internet. To tam możemy znaleźć najwięcej inspiracji.

Trendy na wiosnę 2020

Trendy na wiosnę 2020 zapowiadają się więc bardzo interesująco. Będą to nie tylko kolorowe stroje, które podkreślą różnobarwność przyrody, która budzi się do życia ale także bardzo eleganckie i wyszukane stroje. Znajdujemy się w znakomitych czasach gdy możemy załatwić wszystko drogą internetową. Identycznie jest z wyszukiwaniem stylizacji oraz już dokładnym jej zakupem. Możemy upolować teraz wiele świetnych okazji. Wiele sklepów z okazji zmiany pory roku prowadzi wyprzedaże, na których możemy zakupić ubrania, buty czy dodatki w niższych cenach. Warto więc poświęcić na to trochę więcej czasu dzięki czemu możemy zaoszczędzić pieniądze. Ważnym aspektem każdej stylizacji jest także odpowiedni dobór dodatków. Nawet zwykłe czarne jeansy z koszulką może urozmaicić gustowna torebka zwracająca uwagę, kolorowe buty czy pasek o odpowiednim wzorze. Ważną rolę w stylizacjach gra także fryzura czy makijaż. Możemy tym urozmaicić nawet najnudniejsze stroje co sprawi, że będziemy czuli się bardziej pewni siebie, dzięki czemu będziemy lepiej postrzegani przez innych. Nie muszą to być oczywiście super mocne makijaże. Mogą to być usta podkreślone w niecodziennym kolorze, czy trochę brokatu na powiekach. Świetnie się sprawdzą kolorowe eyelinery, które na pewno dodadzą charakteru i podkreślą kształt czy kolor naszego oka.

Dopasowany kolor ubrań

Warto też dobierać kolory ubrań, które podkreślą jakieś nasze cechy. Blade cery powinny więc wystrzegać się ubierania się na biało co może w ich przypadku pogłębiać bladość. Warto w tym wypadku wybrać ciemniejszego kolory typu zgniła zieleń czy granaty, które odwrócą uwagę od słabych stron, a podkreślą te lepsze. Warto też wykorzystywać nietypowe kolory naszych włosów. O ile kobietom o włosach blond, czarnych czy brązowych nie zrobi to dużej różnicy to osoby mające rudo marchewkowe włosy mogą to pozytywnie wykorzystywać. Powinni się wystrzegać jaskrawych kolorów ubrań, które mogły by doprowadzić do zbytniej przesady w kolorach, ale świetnie nadrobią to dodatkami. Nawet pomarańczowe odcienie mogą tu się bardzo pozytywnie wybić i dopasować do koloru włosów. Warto też dobierać ubrania pod kolor oczu. Nie musi to być oczywiście wszystko co mamy na sobie danego dnia w kolorze naszych oczu lecz nawet mały akcent tu wystarczy. Dobrze jest zbudować neutralną czarną bazę i do tego włożyć zieloną koszulkę, zielone buty, torebkę czy nawet kolczyki, które delikatnie podkreślą zielony odcień naszych oczu. Warto też zwrócić uwagę na delikatnie szczegóły, które mogą nie być widoczne na pierwszy rzut oka, ale mogą sprawić naszą stylizację niepowtarzalną i bardzo ciekawą. Takie rzeczy to mogą być na przykład kolorowe sznurówki do butów.

Redakcja pieknieje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *