Jak biustonosze mogą zmniejszyć biust?

Choć wiele kobiet marzy o posiadaniu zgrabnej sylwetki i dużych piersi, te z pań, które natura raczyła hojnie obdarzyć, pragną czegoś zupełnie odwrotnego. Chcą zyskać wrażenie optycznej lekkości, którą niestety skutecznie psuje sporej wielkości biust. Czy tak musi już pozostać na zawsze? Na szczęście nie! Są skuteczne sposoby na to, aby nieco zredukować swojej wdzięki. Jak? Z pomocą przychodzi biustonosz minimizer. To specjalnie zaprojektowany stanik z myślą o posiadaczkach dużych piersi, który potrafi zmniejszyć ich wielkość – nawet o dwa rozmiary! Jest tak skonstruowany, aby nieco spłaszczyć biust i wypełnić boczne strefy miseczek, w rezultacie optycznie zmniejszając piersi.

Jak biustonosze mogą przywrócić oczekiwany komfort życia?

Minimizer to wynalazek XXI wieku, który pokochały posiadaczki kształtnych piersi. Jego unikalna budowa nie tylko ujmuje piersiom objętości, ale również zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Przemawia za tym obecność szerokich ramiączek, które nie wbijają się w ciało i podtrzymują biust, jednocześnie zabezpieczając przed nieprzyjemnymi dolegliwościami bólowymi ze strony kręgosłupa. Biustonosze typu minimizery wyposażone są w fiszbiny, które gwarantują optymalne podtrzymanie – nawet tych największych i najcięższych biustów.

Liczy się rozmiar

Tak, jak w przypadku pozostałych elementów bielizny damskiej, tak i w tym wypadku – dużą rolę odgrywa odpowiednie dopasowanie pod względem rozmiaru. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że biustonosz nie tylko optycznie zmniejszy piersi, ale również zapewni niezrównany komfort jej właścicielce. Co więcej, pozostanie niewidoczny pod ubraniem, co dodatkowo zwiększy satysfakcję z użytkowania.

Tylko minimizer?

Czy tylko biustonosze typu minimizer potrafią optycznie zmniejszyć biust? Otóż, jak się okazuje, to nie jedyna propozycja, którą przygotowali producenci dla posiadaczek dużych piersi. Alternatywą są staniki full cup, które za sprawą zabudowanych miseczek dobrze podtrzymują i stabilizują piersi. Jeszcze innym rozwiązaniem jest miękka balkonetka, czyli model o nieco mniej zabudowanych miseczkach, który doskonale sprawdzi się przy głębszych dekoltach. Dlaczego akurat ona jest polecana właścicielkom dużych piersi? Mianowicie dlatego, że z racji braku usztywnianych miseczek nie dodaje objętości, a jej pomysłowa konstrukcja oddziela biust od siebie, przy okazji subtelnie go modelując.

Warto pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji biustonoszy. Tylko wtedy nie stracą swojego wyglądu i należycie będą spełniały założone funkcje. Zaleca się zatem, aby minimizery, jak i inne staniki o podobnej funkcji, prać ręcznie w temperaturze do 40 stopni, nie używając agresywnych środków piorących czy płynów do płukania. Mogą bowiem przyczynić się do utraty elastyczności, a co za tym idzie – niemożliwości podtrzymania biustu.

Redakcja pieknieje.pl