Piwna maseczka na włosy

0
105

Piękny bursztynowy kolor, gęsta biała piana, latem zimne prosto z lodówki, zimą grzane z korzenną nutką. O czy mowa? Oczywiście o piwie. Zalety złocistego napoju znamy wszyscy, nie wszyscy jednak znają jego zbawienny wpływ na nasze włosy.

Bogate w witaminy z grupy B i składniki mineralne piwo zasmakuje włosom z tendencją do przetłuszczania się, włosom cienkim i słabym, zniszczonym, pomoże także w ułożeniu fryzury, gdy pod ręką brak utrwalających lotionów.

Piwny lotion, sposób na trwałe uczesanie

Umyte pasma zwilż roztworem jasnego piwa i wody, zachowując proporcję 1:1 i tak jak zwykle ułóż włosy.

Maseczka z dodatkiem piwa

Żółtko wymieszaj z 1/3 szklanki piwa, maseczkę nałóż na włosy, owiń je ręcznikiem i pozostaw na 20 minut. Po upływie czasu umyj głowę szamponem.

Piwna maseczka, by włosy odzyskały połysk i zdrowy wygląd

Zmieszaj ze sobą 3 łyżki jasnego piwa, 1 łyżkę oliwy z oliwek, 2 żółtka i 2 łyżki śmietany kremówki, przed nałożeniem maseczki składniki możesz delikatnie podgrzać. Maskę nałóż na włosy na 20 minut, możesz zastosować kompres owijając głowę folią i ręcznikiem. Po upływie czasu dokładnie spłucz.

Regenerująca włosy piwna płukanka, nabłyszczy włosy, odświerzy i doda im miękkości

Zmieszaj 1 szklankę wody i 3 szklanki jasnego piwa, a następnie spłucz włosy, po umyciu.

Pamiętaj: Piwo powinno być otwarte na ok. 30 minut przed zastosowaniem, tak by zostało pozbawione gazu.  Aby uniknąć przykrego zapachu, piwne specjały stosuj wieczorem, rano po zapachu nie pozostanie ślad

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here