Manicure hybrydowy – wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Lakiery hybrydowe są z nami już od wielu lat. Jednak wciąż z roku na rok stają się coraz bardziej popularne! Dla wielu kobiet są prawdziwym wybawieniem od tradycyjnego manicure. W końcu hybrydy trzymają się znacznie dłużej i przez cały czas wyglądają idealnie! Jednak są osoby, które wciąż się do nich nie przekonały. Z jednej strony jest to lęk przed czymś nowym, co może się nie sprawdzić lub nawet uczulić. Z drugiej strony wiele osób nie chce płacić aż tyle za manicure u kosmetyczki. Jednak paznokcie hybrydowe można zrobić sobie samodzielnie! Jak? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

Jak wykonać manicure hybrydowy w swoim domu? Potrzebne produkty

Na początku musisz skompletować cały zestaw potrzebnych produktów. Można postawić na gotowy set, który zawiera podstawowe elementy do rozpoczęcia swojej przygody z hybrydami. Jednak możesz też skompletować zestaw samodzielnie. Zacznij od wyboru lampy do utwardzania, gdyż jest ona najważniejszym elementem. Następnie zakup bazę top oraz wybrane kolory lakierów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych produktach, odwiedź stronę http://lakierowerewolucje.pl/Lakiery-hybrydowe-%E2%80%93-zalety-i-zastosowanie/. Następny krok to zgromadzenie dodatkowych akcesoriów. Są to waciki bezpyłowe, blok polerski oraz pilniczek. Potrzebny będzie także aceton do usuwania lakieru oraz odtłuszczacz, który przygotuje płytkę do manicure.

Wykonanie paznokci hybrydowych krok po kroku

Wszystko zaczynamy od wypolerowania płytki paznokcia oraz nadania kształtu. Następnie je odtłuszczamy. Teraz przyszła pora na nałożenie bazy. Malujemy jedna warstwę i utwardzamy w lampie. Na bazę nakładamy wybrany kolor lakieru hybrydowego. Zwykle potrzebne są dwie warstwy. Każdą z osobna należy utwardzić a lampie. Na całość nakładamy top. Również go utwardzamy. Ważne jest, aby wszystkie warstwy nakładać cienką warstwą oraz uważać na zalanie skórek. Jeśli zdarzy nam się rozlanie lakieru poza płytkę paznokcia, możemy poprawić to dzięki drewnianemu patyczkowi. Gdy utwardzimy już ostatnią warstwę, należy przetrzeć paznokcie jeszcze raz odtłuszczaczem. Gotowe! Nie było to takie trudne, prawda?

Piękne i zadbane paznokcie dzięki lakierom hybrydowym

Oprócz zwykłych jednokolorowych paznokci, lakiery hybrydowe umożliwiają tworzenie najróżniejszych kombinacji. Można korzystać z brokatowych pyłków, wodnych naklejek i pędzelków do tworzenia wzorków. W Internecie znajdziesz masę inspiracji i pomysłów na ciekawe paznokcie. Dzięki lakierom hybrydowym możesz stworzyć prawdziwą sztukę na paznokciach! Przekonaj się sama! Skompletuj swój zestaw i zacznij swoją przygodę z hybrydami!

Redakcja pieknieje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *