Ta strona używa plików cookies. Czytaj więcej

Partnerzy:

Partnerzy:

Ankieta

Ankieta

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Reklama

Reklama

Skrzyp polny, by opóźnić siwienie włosów
 
 

©shutterstock

Skrzyp polny, by opóźnić siwienie włosów

Mistrz poleca
Skrzyp polny polecany jest dla włosów zniszczonych, przesuszonych i wypadających. Skrzyp polny wzmacnia i odżywia strukturę włosów i hamuje ich wypadanie.
alt alt
Andrzej Matracki - Mistrz Świata, trzykrotny Mistrz Europy i trzykrotny Mistrz Polski, Dyrektor Artystyczny Organisation Mondiale Coiffure Prestige Club, wiceprezydent Intercoiffure Polska, Ambasador Wella Professionals, z miłości do piękna tworzy fryzury ponadczasowe.

Skrzyp polny jest doskonałym źródłem krzemu, pierwiastka niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania tkanek szybko rosnących, występujących w skórze, włosach i paznokciach. Zawiera ponadto alkaloidy (m.in. nikotynę), saponiny, flawonoidy, a także znaczne ilości białka, potasu, fosforu, żelaza i manganu. Wykazuje działanie przeciwbakteryjnie, remineralizujące i regenerujące.

Poziom krzemu w naszym organizmie zmienia się wraz z wiekiem. Przetłuszczające się włosy, rozdwojone końcówki, nadmierne wypadanie włosów, mogą oznaczać niedobór krzemu.
Skrzyp polny polecany jest dla włosów zniszczonych, przesuszonych i wypadających. Skrzyp polny wzmacnia i odżywia strukturę włosów i hamuje ich wypadanie.

Płukanka ze skrzypu polnego
4 łyżki suszonego ziela skrzypu polnego zalewamy 1 litrem wody i gotujemy przez 5 minut. Parzymy pod przykryciem przez 10 minut, odcedzamy i stosujemy do ostatniego płukania po każdym myciu włosów.

Dzięki płukance ze skrzypu cebulki włosowe są doskonale odżywione, a włosy miękkie, sprężyste, wygładzone i błyszczące, nie elektryzują się, dobrze się rozczesują i są podatne na układanie. Ponadto zawarty w skrzypie polnym krzem opóźnia siwienie włosów, wzmacnia włosy kruche i łamliwe, ogranicza ich wypadanie, przyśpiesza wzrost i reguluje pracę gruczołów łojowych zapobiegając nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów.

Oceń :

średnia ocena :

5 na 5

3 oceny

Dodaj do ulubionych
poleć znajomemu
 

Komentarze (1)

Komentarze (1)

Gość
Dodany: 10 Sierpienia 2012
Na str http://skrzyppolny.com.pl/ są jeszcze dodatkowe inf.
Copyright © 2010 Pięknieje Sp. z o.o.                      Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO "DOTACJE NA INNOWACJE"
Realizacja:  Ideo Powered by:  Edito CMS Projekt graficzny:  Beata Bajno
Pola zainteresowania serwisu Pieknieje.pl: stylista, makijaż, fryzury, trendy, kobieta, włosy, uroda